Наш інтернет-магазин працює в рамках українського законодавства, сплачуючи всі необхідні податки і збори. Саме тому у нас Ви можете зробити безпечну оплату наступним чином:

  • перевод оплаты по реквизитам
  • оплата картой на сайте
  • наложенный платеж

Далі розглянемо кожен вид оплати більш детально.

Оплата за реквізитами

Процедура виконання оплати: за замовленням клієнта на сайті – менеджер при підтвердженні відправляє покупцеві реквізити для оплати – після оплати покупець надає менеджеру квитанцію.

Детальніше про реквізити:

При виборі цього способу оплати менеджер відправить Вам повні реквізити нашого інтернет-магазину, за якими можна буде зробити платіж. Вам буде надано номер корпоративної картки – по якій Ви зможете зробити прямий переклад в разі, якщо будете здійснювати оплату з Приват24. Так само Вам будуть вислані повні реквізити (рахунок IBAN, ІПН, ОКПО, призначення платежу) для випадків, коли оплату Ви будете робити з інших банків України, терміналів і тд.

Кожному нашому покупцеві ми прописуємо унікальне призначення платежу, яке містить ПІБ і номер замовлення. Ці дані ОБОВ’ЯЗКОВІ до заповнення, так як дозволяють ідентифікувати Вашу оплату та зробити відправку в максимально швидкий термін.

Просимо врахувати деякі моменти, які не залежать від нашого магазину:

За практикою, зарахування грошових коштів з інших банків на наш розрахунковий рахунок відбувається протягом 20-30 хвилин. Час обробки зарахування оплати може бути і більше – все залежить від внутрішніх регламентів банку, в якому Ви здійснили платіж. Згідно з правилами НБУ, платежі між банками України можуть йти до 3-х банківських днів. Ми формуємо замовлення тільки після надходження грошових коштів на наш рахунок.

Тому, якщо Ви зробили платіж і вислали нам квитанцію, але платіж не пройшов відразу – не переживайте, необхідно трохи зачекати, поки банки проведуть всі необхідні дії і перерахують Вашу оплату нам. Ми гарантуємо, що товар буде в броні весь цей час і як тільки кошти надійдуть – ми відразу ж зробимо Вам відправку!

Оплатою карткою на сайті

Процедура виконання оплати: за замовленням клієнта на сайті і відразу оплачує товар банківською картою – система приймає замовлення і формує номер накладної в автоматичному режимі – покупцеві приходить смс з номером ТТН і датою відправлення товару – замовлення йде в пріоритетною черзі на упаковку і відправку.

Даний спосіб найшвидший і вигідний як для покупця, так і для продавця. Для оплати Вам знадобитися тільки Ваш рахунок. Цей спосіб оплати проводиться за допомогою банку-партнера PrivatBank і платіжної сістемs LiqPay, саме тому Ви можете не переживати за безпеку Ваших даних.

Чому вигідно оплачувати карткою при замовленні:

  • средства зачисляются нам мгновенно и, соответственно, заказ передается на упаковку сразу после оплаты
  • Вам не нужно предоставлять чеков и квитанций – все проходит в автоматическом режиме
  • Вы не платите никаких дополнительных комиссий за перечисление!

Накладений платіж

Процедура виконання оплати: за замовленням клієнта на сайті – менеджер при підтвердженні замовлення відправляє клієнту реквізити для передоплати (100 грн) – після оплати покупець надає менеджеру квитанцію про оплату – залишок суми замовлення покупець оплачує при отриманні на пошті.

Хочемо звернути увагу, що накладений платіж – це загальноприйнятий і поширений метод оплати, але він не є найвигіднішим для покупця! За дану послугу, Нова пошта, бере комісію 2% від суми післяплати + 20 грн. ( дані орієнтовні, всі тарифи можна знайти на сайті Нової пошти ). Цей момент необхідно враховувати при оформленні та отриманні замовлення.

Весь процес покупки в інтернет-магазині W-secret Ви можете з легкістю здійснити самі. У нас цей процес повністю автоматизований і забезпечує безпеку покупцеві. Наші менеджери в будь-якому випадку завжди на зв’язку і з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Доставка здійснюється у всі населені пункти України, де є пошта!

Приємних покупок в світі краси і комфорту, в інтернет-магазині W-secret ❤️