Наш інтернет-магазин працює в рамках українського законодавства, сплачуючи всі необхідні податки і збори. Саме тому у нас Ви можете зробити безпечну оплату наступним чином:

  • оплата за реквізитами
  • оплата картою на сайті
  • післяплата

Далі розглянемо кожен вид оплати більш детально.

Оплата за реквізитами

Процедура виконання оплати: за замовленням клієнта на сайті – менеджер при підтвердженні відправляє покупцеві реквізити для оплати – після оплати покупець надає менеджеру квитанцію.

Детальніше про оплату за реквізитами:

При виборі цього способу оплати менеджер відправить Вам повні реквізити нашого інтернет-магазину, за якими можна буде зробити платіж. Вам буде надано номер корпоративної картки – по якій Ви зможете зробити прямий переказ коштів. При необхідності Вам будуть вислані повні реквізити (рахунок IBAN, ІПН та призначення платежу).

Кожному нашому покупцеві ми прописуємо унікальне призначення платежу, яке містить ПІБ і номер замовлення. Ці дані ОБОВ’ЯЗКОВІ до заповнення, бо дозволяють ідентифікувати Вашу оплату та зробити відправку в максимально швидкий термін.

Просимо врахувати деякі моменти, які не залежать від нашого магазину:

На практиці, зарахування грошових коштів з інших банків на наш розрахунковий рахунок відбувається протягом 20-30 хвилин. Час обробки зарахування оплати може бути й більше – все залежить від внутрішніх регламентів банку, в якому Ви здійснили платіж. Згідно з правилами НБУ, платежі між банками України можуть йти до 3-х банківських днів. Ми формуємо замовлення тільки після надходження грошових коштів на наш рахунок.

Тому, якщо Ви зробили платіж і вислали нам квитанцію, але платіж не пройшов відразу – не переживайте, необхідно трохи зачекати, поки банки проведуть всі необхідні дії й перерахують Вашу оплату нам. Ми гарантуємо, що товар буде в броні весь цей час і як тільки кошти надійдуть – ми відразу ж зробимо Вам відправку!

Оплатою карткою на сайті

Процедура виконання оплати: клієнт оформлює замовлення на сайті і відразу оплачує товар банківською картою – система приймає замовлення і формує номер накладної в автоматичному режимі – покупцеві приходить смс з номером ТТН і датою відправлення товару – замовлення йде в пріоритетною черзі на упаковку і відправку.

 

Даний спосіб найшвидший і вигідний як для покупця, так і для продавця. Для оплати Вам знадобитися тільки Ваш рахунок. Цей спосіб оплати проводиться за допомогою банку-партнера PrivatBank і платіжної системи LiqPay, саме тому Ви можете не перейматися за безпеку Ваших даних.

Чому вигідно оплачувати карткою при замовленні:

  • кошти зараховуються миттєво і, відповідно, замовлення передається на упаковку відразу після оплати
  • Вам не потрібно надавати чеків та квитанцій – все відбувається в автоматичному режимі
  • Ви не сплачуєте жодних додаткових комісій за перерахування!

Післяплата

Процедура виконання оплати: клієнт оформлює замовлення на сайті – менеджер при підтвердженні замовлення відправляє клієнту реквізити для передоплати (100 грн) – після оплати покупець надає менеджеру квитанцію про оплату – залишок суми замовлення покупець оплачує при отриманні на пошті.

 

Хочемо звернути увагу, що післяплата – це загальноприйнятий і поширений метод оплати, але він не є найвигіднішим для покупця! За дану послугу, Нова пошта, бере комісію 2% від суми післяплати + 20 грн. ( дані орієнтовні, всі тарифи можна знайти на сайті Нової пошти ). Цей момент необхідно враховувати при оформленні та отриманні замовлення.

Весь процес покупки в інтернет-магазині W-secret Ви можете з легкістю здійснити самі. У нас цей процес повністю автоматизований і забезпечує безпеку покупцеві. Наші менеджери в будь-якому випадку завжди на зв’язку і з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Доставка здійснюється у всі населені пункти України, де є пошта!

Приємних покупок в світі краси і комфорту, в інтернет-магазині W-secret ❤️