Корисні статті

Розміри спідньої білизни

Размеры нижнего белья

Розміри жіночих трусиків

У зв’язку з тим, що спідню білизну ми носимо протягом дня і щодня, вона повинна бути не тільки привабливою, але і максимально комфортною. Щоб досягти цього комфорту, потрібно акцентувати увагу на найважливішому критерії – точне знання розміру білизни! Багато інтернет-магазинів білизни не мають повернення та обміну відповідно до Закону України «Про захист прав споживача», і це швидше плюс, ніж мінус.

Закон України 3161-IV від 01.12.2005 «Про захист прав споживача» – оберігає Вас!

Це правило гарантує, що спідню білизну ніхто не приміряв до Вас. А це, у свою чергу, максимально зменшує ризик отримання “чогось неприємного” від попередніх покупців. Залишається тільки правильно підібрати розмір, адже правильний розмір трусиків забезпечить Вам не тільки комфорт і прекрасний образ, але й чудовий настрій на весь день!

Как снять замеры

Як зняти виміри

В Україні, та й загалом у всьому світі, розмір жіночих трусиків прийнято визначати виходячи з двох основних мірок. Насправді, це дуже просто. Вам необхідно зняти всього 2 основні мірки:

  • Обхоплення талії - беремо вимірювальну стрічку і простягаємо її по талії, під нижніми ребрами
  • Обхват стегон - вимірювальна стрічка повинна проходити строго по точках Ваших сідниць, що найбільш виступають.

Проте, якщо Ви добре знаєте розмір трусиків або провели всі правильні виміри, можна помилитися з вибором. Від матеріалу дуже багато залежить, в основному – здатність розтягуватися. Так само важливе значення мають якість швів і нитки, що використовуються. Останнім часом набирають популярності безшовні моделі трусиків, які чудово сідають по фігурі і не завдають дискомфорту.

Таблиці розмірів

Щоб дізнатися про свій розмір трусиків за українськими стандартами, Вам потрібно зіставити дані вимірювань з таблицею нижче. Припустимо, обхват талії Ви заміряли 74 см та стегна 101 см. За таблицею виходить маркування “46”.

Таблица размеров нижнего белья

Найчастіше виробники використовують буквене міжнародне маркування. За цією таблицею 46 розмір відповідає розміру “М”. Ось її розшифрування:

Таблица размеров женского белья

Альтернативний варіант підбору трусиків

Цей варіант обов’язково просимо робити всім! Це один із найпростіших та зрозумілих способів визначити правильний розмір, та й до того ж саме ці виміри ми робимо для кожного комплекту. Отже, що потрібно зробити?

Обов’язково спробуйте цей варіант вимірювання!

Візьміть свої трусики, бажано найкомфортніші, і покладіть їх на рівну поверхню. Далі візьміть вимірювальну стрічку і міряйте трусики по резинці, він краю до краю. Наприклад 30-31 див. Ми завжди беремо діапазон, т.к. у трусиків часто плюс-мінус 1 см “гуляє” за виміром.

Ось виміри наших трусиків:

  • 30-31/31-32 см - M
  • 32-33/33-34 см - L
  • 34-35/35-36 см - XL
  • 36-37/37-38 см - 2XL

Ці виміри є у кожній картці наших товарів. З ними Ви легко зможете підібрати потрібний розмір трусиків та комплектика ❤️

Товари, які можуть Вас зацікавити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *