Ці Правила містять загальну інформацію про порядок придбання та подальшого використання подарункових карток торгової марки «W-Secret»:

1. Подарунковим сертифікатом є віртуальна карта, яка дає право її Держателю на придбання товару торгової марки «W-Secret» у межах попереднього номіналу доступного за карткою на сайті W-Secret.com.

2. Електронна (віртуальна) подарункова карта може бути придбана лише на вебсайті w-secret.com.

3. Подарункова картка дійсна протягом 3 (трьох) місяців з моменту її покупки. Утримувач картки має право придбати товар з використанням картки, в межах її номіналу строку її дії, після закінчення строку дії, подарункові картки не приймаються як засіб оплати товарів.

4. Номінал подарункової картки є еквівалентом грошових коштів, внесених Покупцем у момент купівлі (активації) подарункової картки. Номінал подарункової картки не може бути нижчим за 450 гривень і не може перевищувати суму 5500 гривень.

5. Номінал подарункового сертифіката може бути будь-якої миті перевірений його Держателем на сторінці.

6. Термін дії картки вказано на самому електронному сертифікаті. Також він може бути перевірений її Держателем у будь-який час у менеджерів сайту. Наші контакти.

7. У разі втрати або крадіжки, картка не може бути заблокована, не відновлюється, повернення коштів з картки у випадках втрати картки не провадиться. LTD «W-Secret» не несе відповідальності у випадку, якщо втрата, крадіжка або використання картки третьою особою сталися внаслідок несанкціонованого доступу третіх осіб до особистого кабінету, електронної адреси (e-mail) власника/покупця картки та/або електронної адреси (e- mail), вказаному при оформленні віртуальної картки.

8. Утримувач картки має право придбати будь-який товар, який у наявності на сайті W-Secret в рамках суми-номіналу, яка знаходиться на карті.

9. Утримувач має право лише один раз скористатися однією подарунковою карткою. Це означає, що:

9.1. якщо сума купівлі більш ніж номінал подарункового сертифіката – Утримувач картки зобов’язаний доплатити різницю у вартості товару;

9.2 якщо сума покупки менше ніж номінал подарункового сертифіката – залишок суми номіналу сертифіката згоряє;

9.3 якщо номінал картки дозволяє – Утримувач має право сплатити крім вартості товару та вартість доставки.

10. Подарункова картка не приймається для оплати купівлі інших подарункових карток.

11. Оплата двома та більше подарунковими сертифікатами на сайті неможлива.

12. Повернення коштів за придбану раніше подарункову картку не провадиться.

13. LTD «W-Secret» залишає за собою право скасувати активацію подарункових карток, придбання яких було здійснено незаконним шляхом.

14. У момент придбання подарункової картки Утримувач картки приймає та погоджується з цими умовами.

15. Інтернет-магазин W-Secret не несе відповідальності за недорозуміння та неправильне трактування цих правил, а також за відсутність будь-яких товарів чи розмірів на сайті.

16. Ці правила розповсюджують свої дії на всі подарункові картки, придбані на сайті w-secret.com.