Відповідно до Закону України 3161-IV від 01.12.2005 «Про захист прав споживача», спідня білизна входить до переліку товарів належної якості та не підлягають обміну або поверненню, за умови, що вони не є браком.

У список потрапляють бюстгальтери, труси, боді, топ, корсети та купальники. Дотримання букви закону аж ніяк не абсурдно, якщо взяти до уваги вимоги гігієни.

В офф-лайн магазинах є спеціально виділені моделі, які використовуються саме для примірки і які не беруть участі в продажу. Тобто клієнт може здійснити примірку в магазині, але продати йому зобов’язані новий, жодного разу не використаний товар.

На жаль, в специфіці роботи інтернет-магазинів дана можливість відсутня. Ми розуміємо, що підбір білизни – це дуже важливий і складний процес. Спеціально для цього робимо завмер КОЖНІЙ моделі (розмірну сітку Ви можете знайти на кожній сторінці товару, який Вас зацікавив) і настійно рекомендуємо порівнювати виміри зі своїми параметрами, щоб підібрати все коректно.

Коли Ви отримаєте замовлений товар, ми наполегливо рекомендуємо Вам оглянути товар на поштовому відділенні. Кожен клієнт, роблячи огляд в присутності співробітника пошти, повинен переконатися: як товар, повноті та коректності замовлення (розмірів, кольору, артикулу і тд) і у відсутності шлюбу.

Якщо Вам не сподобався товар або ж з яких-небудь інших причин Ви не хочете забирати замовлення – необхідно оформити його повернення назад відправнику, сплативши вартість транспортних витрат, які були понесені на транспортування товару до Вас.

Коли Ви забираєте товар з поштового відділення, це означає, що Ви переконалися до коректності замовлення, відсутності браку  і повернути / обміняти його ВИ ВЖЕ НЕ ЗМОЖЕТЕ, бо ми виконуємо вимоги Законодавства України відправляючи тільки новий товар.

Бракований товар
Кожна одиниця нашого товару перед відправкою підлягає огляду на предмет браку, тому цей момент зведений до мінімуму. Але все ж, є таке поняття як «людський фактор». Тому, якщо при огляді на пошті Ви побачили, що Вам прийшов бракований товар, необхідно оформити повернення даного товару і написати нам у вайбер 0662945653. Ми зробимо Вам заміну товару. Все буде здійснено нашим коштом.

Що не є браком:

  • товар, який не надто різниться за кольором – дуже важливо розуміти, що всі фотографії робляться в фотостудії та в залежності від налаштувань екрана Вашого пристрою відтінок товару може трохи відрізнятися;
  • пом’ятість. Товар проходить довгий ланцюжок транспортування від заводу виробника до кінцевого покупця. Якщо через процес перевезення або при інших факторах товар приїхав до Вас з невеликими пом’ятий – такі випадки не підпадають під брак.

Ми наполегливо рекомендуємо оглянути товар перед тим як забрати його з поштового відділення.

Яким повинен бути товар при поверненні?
Наша політика повернення є досить суворої, тому що ми дотримуємося найвищих стандартів якості. У разі повернення товар повинен бути в цілісній оригінальній упаковці.

Чи можна повернути товар з розпродажу?
На жаль, ми не приймаємо повернення цих товарів, через знижки, наданих для придбання.

Ще раз хотів би нагадати:

Якщо товар куплений в іншої компанії, до повернення та обміну в нашому інтернет-магазині він не підлягає.

Отримання Покупцем товару має здійснюватися в присутності кур’єра або представника пошти.

Покупець зобов’язаний перевірити товар згідно з товарною накладною: кількість, зовнішній вигляд і комплектацію. Магазин не несе відповідальності за недоліки, які настали в процесі порушення Споживачем правил користування, зберігання, самостійного транспортування товару.

З повагою, адміністрація інтернет-магазину W-Secret