Корисні статті

Розміри нижньої білизни

Розміри нижньої білизни

Розміри жіночих трусиків

У зв’язку з тим, що нижня білизна ми носимо в перебігу дня і щодня, то воно повинно бути не тільки привабливим, але і максимально комфортним. Щоб домогтися цього комфорту, потрібно акцентувати увагу на найважливішому критерії — точне знання розміру білизни! У багатьох інтернет-магазинів білизни немає повернення і обміну відповідно до Закону України «Про захист прав споживача», і це скоріше плюс, ніж мінус.

Закон України 3161-IV від 01.12.2005 «Про захист прав споживача» — оберігає Вас!

Дане правило гарантує, що нижню білизну ніхто не приміряв до Вас. А це, в свою чергу, максимально зменшує ризик отримання «чогось неприємного» від попередніх покупців. Залишається тільки правильно підібрати розмірчик, адже правильний розмір трусиків забезпечить Вам не тільки комфорт і прекрасний образ, але і чудовий настрій на весь день!

Як зняти заміри

Як зняти заміри

В Україні, та й в цілому в усьому світі, розмір жіночих трусиків прийнято визначати виходячи з двох основних мірок. Насправді це дуже просто. Вам необхідно зняти всього 2 основні мірки:

  • Обхват талії - беремо вимірювальну стрічку і простягаємо її по талії, під нижніми ребрами
  • Обхват стегон - вимірювальна стрічка повинна проходити строго по самим виступаючим точкам Ваших сідниць

Однак, якщо Ви добре знаєте розмір трусиків або провели всі вірні виміри, можна помилитися з вибором. Від матеріалу дуже багато залежить, в основному — здатність розтягуватися. Так само важливе значення мають якість швів і використовуються нитки. Останнім часом набирають популярність безшовні моделі трусиків, які прекрасно сідають по фігурі і не заподіюють дискомфорт.

Таблиця розмірів

Щоб дізнатися свій розмір трусиків за українськими стандартами, Вам потрібно зіставити дані вимірювань з таблицею нижче. Припустимо, обхват талії Ви заміряли 74 см і стегна 101 см. По таблиці виходить маркування «46».

Таблиця розмірів жіночої білизни

Найчастіше виробники використовують буквену міжнародне маркування. По даній таблиці 46 розмір відповідає розміру «М». Ось її розшифровка:

Таблиця розмірів жіночої білизни

Альтернативний варіант підбору трусиків

Цей варіант ми обов’язково просимо робити всім! Це один з найбільш простих і зрозумілих способів визначити правильний розмір, та й до того ж саме ці виміри ми робимо для кожного комплекту. Отже, що потрібно зробити?

Обов’язково спробуйте цей варіант виміру!

Візьміть свої трусики, бажано найкомфортніші, і покладіть їх на рівну поверхню. Далі візьміть вимірювальну стрічку і міряйте трусики по резіночке, він краю до краю. Наприклад 30-31 см. Ми завжди беремо діапазон, тому що у трусиків часто плюс-мінус 1 см «гуляє» по виміру.

Ось виміри наших трусиків:

  • 30-31/31-32 см - M
  • 32-33/33-34 см - L
  • 34-35/35-36 см - XL
  • 36-37/37-38 см - 2XL

Ці виміри є в кожній картці наших товарів. З ними Ви легко зможете підібрати потрібний розмір трусиків і комплектик ❤️

Товари, які можуть Вас зацікавити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.